Pastrimi i trupit me Aloe

Xheli i dushit Aloe Body Wash kombinon aloe verën, vajin e arganit, arnicën, myshkun irlandez dhe përbërës të tjerë të fuqishëm që pastrojnë butësisht lëkurën dhe i japin asaj në të njëjtën kohë lëndë ushqyese. Vaji jojoba siguron lagështi shtesë dhe i jep lëkurës një ndjesi të zhdërvjellët. E shoqëruar nga një aromë delikate bimore, lëkura ndihet e freskët dhe e pastruar pas dushit.

Aloe Body Wash | Artikulli 646 | Përmbajtja: 236 ml

Locion për trupin me aloe

Locion Trupi Aloe i Forever është hidratuesi i përsosur ditor për t’u kujdesur në mënyrë optimale për lëkurën. Përveç shumë aloe vera, locioni përmban argan, jojoba dhe vaj arrë makadamia për lëkurë elastike dhe elastike. Prisni me padurim një formulë të lehtë që përthithet shpejt dhe ju llaston me një aromë lulesh.

Locion Trupi Aloe | Artikulli 647 | Përmbajtja: 236 ml

Shampo Aloe Jojoba

Shampo aloe jojoba përmban xhel të pastër aloe vera dhe vaj jojoba që forcon flokët. Aromat freskuese të frutave tropikale ju ofrojnë një eksperiencë aromash shumë joshëse.Një kombinim i vajit të arganit, vitaminës B5 dhe vajit të trëndafilit i mban flokët të zhdërvjellët dhe i hidraton.

Shampo Aloe Jojoba | Artikulli 640 | Përmbajtja: 296 ml

Kondicioner Aloe Jojoba

Kondicioneri aloe-jojoba me një aromë freskuese tropikale siguron flokë të lëmuar, të krehur dhe kujdeset për to pa i rënduar. Bazuar në xhelin tonë të pronarit Aloe Vera, formula përfshin gjithashtu vaj Jojoba, vaj Argani dhe vaj trëndafili për të bllokuar lagështinë.

Kondicioner Aloe Jojoba | Artikulli 641 | Përmbajtja: 296 ml

Sapun i lëngshëm Aloe

Sapuni i lëngshëm Aloe Forever pastron në mënyrë natyrale lëkurën pa hequr lagështinë. Kombinimi i xhelit të aloe verës 40% të pastër, vajit të arganit, jojobës dhe ekstrakteve të tjera bimore e bëjnë sapunin e lëngshëm një produkt të gjithanshëm perfekt për të gjithë trupin. Pas përdorimit, lëkura ndihet e pastër, e ushqyer dhe e rinovuar. Një aromë e freskët agrume e shoqëruar me aromat e erëzës së kanellës, gjethes së kedrit dhe trëndafilit e plotëson këtë sapun kremoz.

Sapun i lëngshëm Aloe | Artikulli 633 | Përmbajtja: 473 ml

Krem dielli aloe

Le të shkëlqejë dielli! Me kremin kundër diellit Aloe ju mund të shijoni rrezet e ngrohta të diellit pa hezitim. Formula e papërshkueshme nga uji ofron SPF 30 dhe mbron nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB. Xheli i pastër i aloe vera i siguron lëkurës së diellit me shumë lagështi. Kremi kundër diellit Aloe ofron mbrojtje për të gjithë familjen për të gjitha aventurat në natyrë.

Krem dielli Aloe | Artikulli 617 | Përmbajtja: 118 ml

Xhel Aloe MSM

Një ekip i fortë: xhel aloe vera në kombinim me squfurin mineral të rëndësishëm natyror në formën e MSM (metil sulfonil metan). Për një ind lidhor më të mirë dhe të mirë për lëkurën. Kombinimi i manaferrës, vajit të pemës së çajit, rozmarinës dhe shelgut të bardhë plotëson në mënyrë optimale përbërësit e vlefshëm. Një top produkt absolut që nuk duhet të mungojë në asnjë çantë sportive.

Xhel Aloe MSM | Artikulli 205 | Përmbajtja: 118 ml

Xhel Aloe MSM

Një ekip i fortë: xhel aloe vera në kombinim me squfurin mineral të rëndësishëm natyror në formën e MSM (metil sulfonil metan). Për një ind lidhor më të mirë dhe të mirë për lëkurën. Kombinimi i manaferrës, vajit të pemës së çajit, rozmarinës dhe shelgut të bardhë plotëson në mënyrë optimale përbërësit e vlefshëm. Një top produkt absolut që nuk duhet të mungojë në asnjë çantë sportive.

Xhel Aloe MSM | Artikulli 205 | Përmbajtja: 118 ml

Locion hidratues aloe

Pjesa shtesë e lagështisë me një aromë delikate për fytyrën dhe trupin. Veçanërisht i përshtatshëm për lëkurën e dehidratuar. Zbarkon rrudhat e para falë kombinimit efikas të aloe vera me elastinë, kolagjen, jojoba dhe vaj kokrra kajsie.

Locion hidratues Aloe | Artikulli 63 | Përmbajtja: 118 ml

Krem aloe propolis

Një krem ​​unik për lëkurën e thatë dhe të irrituar. Xheli i aloe verës i kombinuar me propolis të bletës, vitamina, kamomil dhe vajra hidratues është një hidratues i shkëlqyer. Mbështet kujdesin e lëkurës së lënduar dhe të plasaritur.

Krem Aloe Propolis | Artikulli 51 | Përmbajtja: 113 g

Aloe First®

Mjeti i gjithanshëm furnizon trupin me lagështi dhe lëndë ushqyese. Xhel i pastër aloe vera me propolis bletësh dhe barishte të zgjedhura ka një efekt të gjithanshëm dhe freskues si sprej i ndihmës së parë dhe nuk duhet të mungojë në asnjë shtëpi. Gjithashtu ideale për lëkurën e stresuar nga dielli dhe lëndime të vogla të lëkurës. Përdorni gjithashtu Aloe First për lëkurën e kokës dhe flokët!

Aloe First® | Artikulli 40 | Përmbajtja: 473 ml

Krenaria e Gentleman’s

Dy në një: locion pas rruajtjes dhe hidratues në një shishe. Pa alkool, me shumë aloe vera ushqyese. Ka një efekt qetësues dhe siguron mbrojtje optimale të lëkurës kundër ndikimeve mjedisore. Locioni gjithashtu ofron substanca stimuluese si acidi hialuronik, rozmarine dhe ekstrakt kastraveci.

Gentleman’s Pride® | Artikulli 70 | Përmbajtja: 118 ml

Aloe Ever-Shield®

Deodoranti me aloe vera ushqyese për çdo ditë dhe çdo rast. Pa alumin që bllokon djersën dhe alkool irritues të lëkurës, tolerohet mirë edhe nga lëkura e stresuar dhe e besueshme në efektin e saj mbrojtës ndaj erës së djersës.

Aloe Ever-Shield® | Artikulli 67 | Përmbajtja: 92.1 g

Forever Bright®

Efekti pastrues dhe kujdesit të aloe verës përdoret gjithashtu në kujdesin e dhëmbëve. Me rezultatet më të mira: shtimi i propolisit të bletës e bën Forever Bright® një produkt të kujdesit dentar të cilësisë më të lartë. Është i butë për mishrat e ndjeshme. E gjithë kjo dhe e fundit, por jo më pak e rëndësishme, shija e saj freskuese do t’ju bindë gjithashtu në provën e parë. Për një buzëqeshje rrezatuese dhe frymëmarrje të freskët.

Forever Bright® | Artikulli 28 | Përmbajtja: 130 g

Dezinfektuesi i duarve Forever®

Ju jeni në kontakt me baktere dhe mikrobe të panumërta çdo ditë – jo vetëm në punën tuaj kur shtrëngoni duart. Mbroni veten: Dezinfektoni duart çdo ditë me Forever Hand Sanitizer® me aloe vera dhe mjaltë. Dezinfektuesi eliminon 99% të të gjitha baktereve dhe mikrobeve. Shishen e vogël mund ta vendosni në xhep dhe ta merrni me vete kudo!

Forever Hand Sanitizer® | Artikulli 318 | Përmbajtja: 59 ml